Zarząd Główny PIRKFiS

mężczyzna_z_szarfą_polski_instytut

Robert Rączka – Prezes Zarządu
Telefon: 17 200 00 11 wew. 5
E-mail: r.raczka@pirkfis.pl

mężczyzna_z_szarfą_polski_instytut

Michał Skura – Wiceprezes Zarządu
Telefon: 17 200 00 11 wew. 6
E-mail: m.skura@pirkfis.pl

mężczyzna_z_szarfą_polski_instytut

Łukasz Krzywiński – Sekretarz Zarządu
Telefon: 17 200 00 11 wew. 7
E-mail: l.krzywinski@pirkfis.pl

Komisja Rewizyjna PIRKFiS

mężczyzna_z_szarfą_polski_instytut

Dariusz Brączyk – Przewodniczący Komisji
E-mail: d.braczyk@pirkfis.pl

mężczyzna_z_szarfą_polski_instytut

Mateusz Wolski – Członek Komisji
E-mail: m.wolski@pirkfis.pl

mężczyzna_z_szarfą_polski_instytut

Daniel Pytel – Członek Komisji
E-mail: d.pytel@pirkfis.pl

Administracja PIRKFiS

mężczyzna_z_szarfą_polski_instytut

Robert Rączka
Dyrektor biura, organizacji i zarządzania
Telefon: 17 200 00 11 wew.
E-mail: r.raczka@pirkfis.pl

kobieta_z_szarfą_polski_instytut

Barbara Wątroba
Zastępca/Asystentka Dyrektora i Prezesa
Telefon: 17 200 00 11 wew.
E-mail: b.watroba@pirkfis.pl

kobieta_z_szarfą_polski_instytut

Jolanta Iluczyk
Specjalista ds. organizacji kursów i szkoleń
Telefon: 17 200 00 11 wew.
E-mail: j.iluczyk@pirkfis.pl

kobieta_z_szarfą_polski_instytut

Sabina Biernat-Haber
Specjalista ds. funduszy unijnych
Telefon: 17 200 00 11 wew.
E-mail: s.biernat@pirkfis.pl

kobieta_z_szarfą_polski_instytut

Marta Musiał
Specjalista ds. grafiki i reklamy
Telefon: 17 200 00 11 wew.
E-mail: m.musial@pirkfis.pl

mężczyzna_z_szarfą_polski_instytut

Marcin Bochnia
Specjalista ds. kadr i płac
Telefon: 17 200 00 11 wew.
E-mail: m.bochnia@pirkfis.pl

mężczyzna_z_szarfą_polski_instytut

Maciej Kasprowicz
Specjalista ds. promocji i mediów społecznościowych
Telefon: 17 200 00 11 wew.
E-mail: m.kasprowicz@pirkfis.pl