Certyfikat ISO 9001:2015

Mamy przyjemność poinformować, że od 12 sierpnia 2020 roku Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu posługuje się certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, wydanym pod numerem Q&R_820.

Jest to międzynarodowa norma, która określa wymagania, jakie powinna realizować firma w zakresie zarządzania jakością. Potwierdza ona, że Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu spełnia oczekiwania klientów poprzez:

certyfikat_iso

 Organizację i prowadzenie szkoleń zawodowych w zakresie:

 

instruktora sportu i rekreacji ruchowej, trenera personalnego, kwalifikowanej pierwszej pomocy KPP, pierwszej pomocy BLS-AED, fizjoterapii, bhp, kierownika i wychowawcy wypoczynku, szkoleń w ratownictwie wodnym.

 

Świadczenia usług w zakresie:

 

kompleksowego zabezpieczenia ratowniczego i medycznego obszarów wodnych z zapewnieniem zorganizowanych zespołów ratowniczych oraz obiektów i imprez masowych w postaci fizycznej ochrony osób i mienia, organizacji wyjazdów, obozów, imprez i zawodów o charakterze integracyjnym, sportowym i kulturalnym.

Zdobyty certyfikat jest potwierdzeniem kompetencji i dostarczania usług najwyższej jakości przez Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu.