Działalność

Działalność instytutu

Zakres działania Instytutu opiera się na organizacji kursów i szkoleń oraz świadczeniu usług. Obszary działalności podzieliliśmy na bloki tematyczne:
kursy i szkolenia, kursy instruktorskie i trenerskie, kursy z ratownictwa wodnego, kursy przedmedyczne (KPP i PP), szkolenia na operatora drona, kursy motorowodne, kursy i szkolenia fizjoterapeutyczne, kursy wychowawcy i kierownika wypoczynku, kursy punktowane w służbach mundurowych, ochrona osób i mienia, organizacja imprez i zawodów, usługi i szkolenia BHP, zabezpieczanie terenu i obiektów, zabezpieczanie obszarów wodnych, wynajem busa.

Warto wiedzieć

POLSKI INSTYTUT ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU jako organizacja członkowska zrzesza obecnie około 700 członków i 52 podmioty z którymi utrzymuje ścisłą współpracę. Liczby te się ciągle zwiększają, tworzymy sieć wzajemnych powiązań i wsparcia, budujemy strategię rozwoju świadczonych usług. Oferujemy kursy a nie pseudokursy on-line. Odrzucamy zasadę rynkową płace – dostaje. U nas masz pewność że każdy kurs będzie przygotowany starannie i z zachowaniem najwyższego poziomu kształcenia.

 

My wymagamy, Ty też wymagaj wartościowej wiedzy praktycznej, kształć się z najlepszymi – zapraszamy do kontaktu !