Kursy i Szkolenia

 

W dziale kursów i szkoleń znajdą Państwo kursy na instruktora rekreacji ruchowej i sportu, kursy trenerskie, fizjoterapeutyczne, z ratownictwa wodnego, przedmedyczne (KPP i PP), szkolenia na operatora drona, kursy motorowodne oraz kursy uzupełniające i doszkalające, czyli wszystkie te kursy, które oferujemy w obszarach działalności Instytutu.

Warto zauważyć ! oprócz organizacji szkoleń, kształcenia i wydawania uprawnień, zatrudniamy oraz pomagamy naszym kursantom w znalezieniu pracy.

Dostęp do licznych ofert pracy uzyskujemy, dzięki prężnemu nawiązywaniu porozumień m.in. z firmami, placówkami oświaty, samorządami lokalnymi, organizacjami pozarządowymi czy zakładami budżetowymi.

W naszych ofertach pracy są zlecenia sezonowe i całoroczne. W zależności od potrzeb każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od ucznia/studenta po doświadczonego specjalistę z danej dziedziny. Reasumując zatrudnienie otrzymasz u nas lub u naszych partnerów – oferujemy i gwarantujemy godziwe warunki pracy i płacy.

Kursy na instruktora i trenera to cykl kliku spotkań skumulowanych lub rozłożonych w czasie, których celem jest sprawdzenie umiejętności kursanta, nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu metod i form prowadzenia zajęć oraz zrozumienia wartości jaką daje dydaktyka w budowaniu własnego warsztatu pracy. Udział w kursach przygotowuje do podjęcia samodzielnej pracy w klubach i placówkach o charakterze rekreacyjnym i sportowym.

Kursy instruktorskie w Instytucie dzielimy na dwa rodzaje: kursy na instruktora rekreacji ruchowej o wybranej specjalności np. pływanie oraz kursy na instruktora sportu o wybranej specjalności np. narciarstwo zjazdowe.

Kurs instruktora rekreacji ruchowej dedykujemy osobom, które chcą zdobyć uprawnienia pozwalające na prowadzenie zajęć rekreacyjnych i sportowych m.in. w szkołach, szkółkach sportowych, placówkach oświatowych i edukacyjnych publicznych i niepublicznych, gdzie nie ma nacisku na wynik sportowy a głównym celem przyświecającym tym instytucjom jest popularyzacja aktywności fizycznej i promocja zdrowia w społeczeństwie.

 

Wybierz i Sprawdź Terminy

 

W tym dziale oferujemy Państwu różnorodny zakres kursów i szkoleń m.in.: kurs masażu relaksacyjnego, kurs weekend z neurologią, kurs masażu bańką chińską, kurs watsu basic, podstawy terapii w wodzie, kurs pinoerapii.

Oferta stale będzie się rozszerzać. Jeśli nie mamy kursu którym jesteście Państwo zainteresowani prosimy zgłosić propozycję do biura, a dołożymy wszelkich starań aby znalazł się w ofercie.

 

Wybierz i Sprawdź Terminy

 

arrow

Organizujemy profesjonalne kursy na Ratownika Wodnego i Młodszego Ratownika Wodnego oraz egzaminy na nowoczesne i trwałe karty pływackie.

Kursy pozwalające zdobyć tytuł Ratownika Wodnego i Młodszego Ratownika Wodnego przeprowadzamy na obiektach i w terenie w zależności od warunków pogodowych i pory roku. Dokładamy wszelkich starań podczas organizacji i przeprowadzania kursów stosując różne środki i formy prowadzenia zajęć wykorzystaniem sprzętu używanego na co dzień w ratownictwie wodnym. Zależy nam by nasi kursanci byli dobrze przygotowani do pracy ratownika wodnego i potrafili reagować właściwie do zaistniałych sytuacji. Przekazujemy tylko wiedzę praktyczną, gdyż opieramy się na doświadczeniu.

 

Wybierz i Sprawdź Terminy

 

arrow

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP i PP) zajmują szczególne miejsce pośród świadczonych przez nas usług.
Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu posiada jednostkę ratownictwa wodnego, dlatego naszą specjalnością jest kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP) dla Ratowników Wodnych WOPR.

Zapraszamy na kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP) oraz pierwszej pomocy (PP).

 

Kursy KPP i PP organizujemy dla:

  • osób prywatnych,
  • firm i placówek oświatowych,
  • służb mundurowych Policji, Wojska, PSP, OSP, ABW, Straży Granicznej

 

Wybierz i Sprawdź Terminy

 

arrow

Prowadzimy kursy motorowodne na wszystkich poziomach zaawansowania. Zarówno dla grup początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. Dajemy również możliwość skorzystania ze szkoleń indywidualnych. Każde szkolenie niezależnie od formy jego prowadzenia podzielone jest na część teoretyczną oraz praktyczną.

 

Wybierz i Sprawdź Terminy

 

W naszej ofercie znajdą Państwo głównie szkolenia z zakresu lotów bezzałogowych statków powietrznych (tzw. BSP) – VLOS i BVLOS. Szkolenie teoretyczne i praktyczne VLOS uprawnia do wykonywania lotów w zasięgu wzroku. Szkolenie teoretyczne i praktyczne BVLOS uprawnia do wykonywanie lotów poza zasięgiem wzroku. Oba kursy doskonale przygotowują uczestników do egzaminu państwowego, który pomagamy zorganizować.

 

Wybierz i Sprawdź Terminy

 

mężczyzna_z_szarfą_polski_instytut

Jolanta Iluczyk

  +48 888 881 991
 +48 17 200 00 11

biuro@pirkfis.pl

POLECANE KURSY