KURS PIERWSZEJ POMOCY (PP)

kurs_pierwsza_pomoc_polski_instytut

Mamy do zaoferowania Kursy Pierwszej Pomocy (PP), które obejmują wszystkie niezbędne zasady udzielania pierwszej pomocy. Kurs daje przegląd najważniejszych zagadnień z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia kursu.

Kursy Pierwszej Pomocy (PP) organizujemy dla grup zorganizowanych w dowolnym miejscu i terminie, dostosowanym do Państwa potrzeb.

Cena:

0 zł – cena z dofinansowaniem PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
100 zł – cena z dofinansowaniem BUR (Baza Usług Rozwojowych)
149 zł cena standardowa

 

Sprawdź czy się kwalifikujesz kliknij -> dofinansowanie BUR/PUP
Pożyczka bez oprocentowania kliknij -> https://inwestujwrozwoj.pl

 

Uwaga !!!

Istnieje możliwość płatności ratalnej (ilość rat ustalana indywidualnie).
Istnieje możliwość odpracowania należności po ukończeniu szkolenia w Instytucie lub podmiocie partnerskim.

 

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Kurs przeznaczony dla każdego, kto chce poznać zasady i podstawy udzielania PP a także dla osób, które zgodnie z kodeksem Pracy zostały wyznaczone przez pracodawcę do udzielania PP.

Kurs składa się z 2 części:

  • część teoretyczna
  • zajęcia teoretyczno – praktyczne

Po zaliczeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia kursu.

Procedura zapisów

Aby zostać wpisanym na listę kursantów, na dany termin należy:

Wpłacić pełną kwotę za kurs z góry lub przedpłatę w wysokości 100 zł na konto bankowe: mBank nr 43 1140 2004 0000 3202 7828 5313 pozostałą część wpłaty należy przelać najpóźniej do 7 dni przed rozpoczęciem kursu. W tytule przelewu podajemy Imię i Nazwisko oraz numer kursu.

Wysłać e-mail z danymi imię i nazwisko, data urodzenia, termin i numer kursu oraz potwierdzenie dokonania przelewu na e-mail: biuro@pirkfis.pl.

 

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z obowiązującą od 01 stycznia 2020 r. ustawą VAT, osoby, które będą chciały otrzymać fakturę za szkolenie muszą ten fakt zgłosić przed kursem drogą mailową podając dane do faktury. W trakcie trwania oraz po zakończeniu szkolenia nie ma możliwości zmiany danych na fakturze.

 

Promocja 10% przy zapisie grupy powyżej 20 osób.

pierwsza pomoc, kurs pierwszej pomocy, kurs pierwszej pomocy cena, kurs pierwszej pomocy podkarpackie, kurs pierwszej pomocy Rzeszów, kursy przedmedyczne, na czym polega kurs pierwszej pomocy, na czym polega pierwsza pomoc, szkolenie z pierwszej pomocy, pierwsza pomoc wymagania, kto może udzielić pierwszej pomocy, kto udziela pierwszej pomocy przedmedycznej, jak udzielić pierwszej pomocy

Zobacz inne kursy