ORGANIZACJA AKCJI IMPREZ I ZAWODÓW

Organizacja akcji, imprez i zawodów o charakterze integracyjnym, sportowym i kulturalnym to jedno z kluczowych działań wpisanych na stałe do celów Instytutu. Nic tak nie poprawia nastroju jak wspólna zabawa i aktywny wypoczynek od codziennych obowiązków.

Uważamy, że każda placówka, firma czy grupa formalna niezależnie od długości funkcjonowania powinna pomyśleć o aktywnej integracji, która z pewnością zrelaksuje oraz zespoli kadrę pracowniczą, a tym samym przyśpieszy jej rozwój. Wychodzimy do Państwa z propozycją organizacji różnego rodzaju imprez i zawodów.
Dysponujemy szeregiem osób i firm współpracujących ze sobą zapewniając kompleksowość usług w postaci: sprzętu specjalistycznego, wyposażenia eventowego, wszelkiego rodzaju atrakcji, pełnej obsługi personelu, ochrony fizycznej i zabezpieczenia ratowniczego i medycznego. Wszystko to co niezbędne i zależne od potrzeb zleceniodawcy.

Ze względu na naszą działalność większość wydarzeń, które włączamy podczas współorganizowania imprez związana jest z tematyką ratownictwa wodnego, zabezpieczenia medycznego i ochroną osób i mienia, a także rejestracją wydarzeń z pomocą profesjonalnego sprzętu audio-video.

Instytut obecnie dysponuje m.in.

  • Kadrą wykwalifikowaną w zakresie organizacji imprez, wydarzeń akcji pokazowych
  • Środkami transportu drogowego (pickupy i busy 9 osobowe) i wodnego (łodzie motorowe i skutery),
  • Przyczepami transportowymi i podłodziowymi,
  • Dronami obserwacyjnymi z kamerami i nagłośnieniem,
  • Sprzętem audio-video jak aparaty i gimbale,
  • Sprzętem ratowniczym i medycznym.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy wstanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

kobieta_z_szarfą_polski_instytut

Jolanta Iluczyk

+48 881 848 881
+48 17 200 00 11
biuro@pirkfis.pl

POLECANE KURSY