Ważna informacja dot. dofinansowania kursów i szkoleń zawodowych

Szukasz możliwości dofinansowania do kursów i szkoleń? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dzięki temu, że nasze usługi są dostępne
w Bazie Usług Rozwojowych (<- kliknij i sprawdź), dofinansowanie do naszych kursów i szkoleń jest możliwe w wysokości nawet do 100% kosztu kursu.

 

DOFINANSOWANIE DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH do 100% kosztu kursu

 

Powiatowe Urzędy Pracy – finansowanie dotyczy osób bezrobotnych zarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy (PUP) na terenie całej Polski. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z urzędem pracy właściwym dla Twojego miejsca zamieszkania.

Jeśli nie uda Ci się uzyskać dofinansowania do kursu, możemy rozłożyć płatność na raty.

Dodatkową opcją jest uzyskanie nieoprocentowanej pożyczki (<- kliknij i sprawdź) na dowolną formę kształcenia z możliwością jej umorzenia w wysokości maksymalnie do 25% wartości całej pożyczki. Pożyczka jest przeznaczona dla osób które mieszkają na terenie Polski oraz mają ukończone 18 lat.

 

DOFINANSOWANIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW do 80% kosztu kursu

 

Aby skorzystać z formy dofinansowania kursów i szkoleń, należy z zgłosić się do instytucji, która w danym województwie zajmuje się dystrybucją środków na szkolenia (lista firm znajduje się na stronie Bazy Usług Rozwojowych (<- kliknij i sprawdź) i złożyć w niej wniosek o dofinansowanie konkretnego szkolenia, które znajduje się w bazie.

Wniosek należy składać w instytucji właściwej dla miejsca zarejestrowania firmy, której pracownicy są zainteresowani udziałem w szkoleniu.

Zachęcamy do kontaktu z opiekunem szkolenia pod numerem telefonu 881 848 881. Z chęcią podpowiemy Państwu jak przejść przez wszystkie procedury, jak również udzielimy informacji o wszystkich szkoleniach i kursach.

dofinansowanie

W przypadku starania się o otrzymanie dofinansowania na ww. kursy,
prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.:
+48 17 200 00 11, +48 881 848 881
lub pisemny biuro@pirkfis.pl