KURS WEEKEND Z NEUROLOGIĄ

kurs_neurologia_polski_instytut

Prowadzący: Joanna Tokarska – Większość swojej wiedzy zdobyła studiując Fizjoterapię na Warszawskiej AWF, a później kończąc kursy przeznaczone dla fizjoterapeutów m.in. PNF, Medycyny Ortopedycznej OMI Global, McKenzie MTD. Ostatnie lata spędziła jako fizjoterapeutka na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w podwarszawskim Konstancinie, gdzie przebywają pacjenci z różnego rodzaju schorzeniami układu nerwowego. Dzięki staraniom o uzyskanie tytułu instruktora metody PNF ma przywilej nawiązywania kontaktów z fizjoterapeutami z różnych miejsc na świecie. Daje jej to możliwość poznawania blasków i cieni profesji z innej, często odległej, perspektywy. Z zamiłowania jest entuzjastką mediów społecznościowych. 

Prowadzi na Facebooku stronę Fizjopozytywni zrzeszającą miłośników fizjoterapii. Tam dzieli się nowinkami z zakresu fizjoterapii, jak i umieszcza własne artykuły i filmy. Joannę Tokarską można również znaleźć na stronie joannatokarska.pl oraz na platformie YouTube. Jej wielkim marzeniem jest, aby fraza „polski fizjoterapeuta” w środowisku międzynarodowym stanowiła synonim słów „najlepszy fizjoterapeuta”. Wierzy, że poprzez dobór odpowiednich metod nauczania da się to osiągnąć. Jej główną ideą jest nauczanie w pomysłowy i jednocześnie przystępny sposób. Dlatego stojąc po drugiej stronie stara się przekazywać wiedzę tak, aby nikt „nie wyszedł z kina w połowie filmu”.

Kurs jest dedykowany dla studentów fizjoterapii, fizjoterapeutów i osób rozpoczynających swoja przygodę z neurologią.

Miejsca i terminy:

17-18.06.2020

Liczba miejsc ograniczona: 14-18 osób

  • Cena: 1200 zł

Zapisów można dokonać przesyłając e-mail na adres: biuro@pirkfis.pl zawierając następujące dane uczestnika: imię, nazwisko, numer kontaktowy, adres e-mail, datę i miejsce urodzenia oraz załączyć potwierdzenie dokonania wpłaty zaliczki tytułem: WEEKEND Z NEUROLOGIĄ w kwocie 300 zł. Zapisy i wpłaty przyjmujemy na konto mBank Polskiego Instytutu Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu o numerze 43 1140 2004 0000 3202 7828 5313.

Kurs przeznaczony jest w głównej mierze dla studentów fizjoterapii i dla fizjoterapeutów

PLAN KURSU

Szczegółowe informacje na temat oferty pod numerem tel:

535280323

Masz więcej pytań, zadzwoń lub napisz

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW !!!

Organizator: Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu

 

Promocja 10%: przy wpłacie pełnej kwoty gotówką lub przelewem na konto firmowe.

Przy zebraniu grupy co najmniej 8 osób, zrobisz kurs bezpłatnie.
Za każdą zgłoszoną osobę kurs 10% taniej !

Zobacz inne kursy