Szkolenie NSTS-02 VLOS dla osób chcących uzyskać uprawnienia na loty każdym typem drona do 4 kg oraz wielowirnikowcem do 25 kg

Szkolenie UAVO VLOS (w zasięgu wzroku) to szkolenie będące skutecznym zestawieniem wykładów i zajęć praktycznych, przygotowujących kursanta do egzaminu wewnętrznego (lub państwowego w przypadku kategorii wagowej do 25 kg) na operatora bezzałogowych statków powietrznych UAVO VLOS. Po zakończeniu szkolenia i zdaniu dedykowanego egzaminu kursant otrzymuje świadectwo kwalifikacji UAVO wraz z uprawnieniem podstawowym VLOS. Jest ono niezbędne do komercyjnego wykonywania lotów w zasięgu wzroku pilota bezzałogowego statku powietrznego oraz lotów FPV przy użyciu BSP o masie startowej nieprzekraczającej 4kg.

Kurs odbywa się zgodnie z programem szkolenia zatwierdzonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Składa się on z kilku etapów, które mogą być prowadzone równolegle lub modułowo. Szkolenie jest podzielone na dwie części – teoretyczna i praktyczną.

Szkolenie składa się z: 12h teorii, 7h praktyki, 1h obsługi naziemnej

Organizujemy szkolenia UAVO VLOS (w zasięgu wzroku) i UAVO BVLOS (poza zasięgiem wzroku) na terenie całego województwa podkarpackiego w szczególności w takich miejscowościach jak: Rzeszów, Ropczyce, Stalowa Wola, Łańcut, Jasło, Krosno, Sanok, Dębica, Mielec, Tarnobrzeg, Lesko, Przemyśl, Leżajsk, Mielec, Ustrzyki, Jarosław, Przemyśl, Przeworsk, Kolbuszowa, a także na terenie całej Polski:
w Krakowie, Kielcach, Radomiu, Lublinie, Warszawie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Olsztynie, Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Szczecinie Gorzowie Wielkopolskim.

 

UWAGA !!! Jesteśmy w stanie zorganizować kurs na terenie całej Polski. Jeśli interesuje Cię kurs w innej miejscowości niż oferowana przez nas skontaktuj się z nami.

 

 • 06 – 09.03.2023 – numer 01/VLOS4-25/23
 • 13 – 16.03.2023 – numer 02/VLOS4-25/23
 • 20 – 23.03.2023 – numer 03/VLOS4-25/23
 • 27 – 30.03.2023 – numer 04/VLOS4-25/23
 • 03 – 06.04.2023 – numer 05/VLOS4-25/23
 • 10 – 13.04.2023 – numer 06/VLOS4-25/23
 • 17 – 20.04.2023 – numer 07/VLOS4-25/23
 • 24 – 27.04.2023 – numer 08/VLOS4-25/23

 

Terminy i numery kursów weekendowych:

04-05.03, 11-12.03, 18-19.03.2023 – numer 01/VLOS4-25/23
25-26.03, 01-02.04, 08-09.04.2023 – numer 02/VLOS4-25/23
15-16.04, 22-23.04, 29-30.04.2023 – numer 03/VLOS4-25/23

Cena

 • Standard: 2599 zł -> 2299 złrabat 300 zł !!
 • Członkowie Polskiego Instytutu Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu: 2199 zł

 

W cenie:

 • Profesjonalna kadra instruktorska z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i pedagogicznym.
 • Zajęcia praktyczne na wysokim poziomie.
 • Materiały dydaktyczne.
 • Wydanie uprawnień.
 • Ubezpieczenie.
 • 1 bezpłatna poprawka w wyznaczonym terminie.

 

Cena nie zawiera:

 • Wyżywienia oraz zakwaterowania podczas kursu.

Warunki uczestnictwa:

✔ Ukończony 14 rok życia,
✔ Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę rodziców/opiekunów prawnych na przystąpienie do szkolenia lotniczego,
✔ Osoby poniżej 16 roku życia zobowiązane są dodatkowo do odbycia szkolenia w obecności rodzica/opiekuna prawnego.

Szkolenie NSTS-02 pozwala uzyskać uprawnienia do lotów:
✔ w zasięgu wzroku (VLOS) pilota BSP
✔ dronem do 4 kg i dronem wirnikowcem do 25 kg
✔ w kat. szczególnej wg NSTS-02 do 25 kg
✔ także do lotów wg NSTS-01 do 4 kg

 

Szkolenie praktyczne pozwala nabyć umiejętności praktyczne do bezpiecznego i odpowiedzialnego pilotowania bezzałogowych statków powietrznych w zasięgu i poza zasięgiem wzroku.

W czasie szkolenia są przeprowadzane również sytuacje awaryjne i niebezpieczne pod nadzorem instruktora prowadzącego, dwoma rodzajami dronów: wielowirnikowcem do 5 kg i wielowirnikowcem do 25 kg.

 

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Dodatkowo kursant podchodzi do rejestracji, szkolenia i egzaminu na A1/A3 na stronie drony.ulc.gov.pl

Zakres szkolenia teoretycznego:

 • Podstawy prawa lotniczego
 • Człowiek jako operator bezzałogowego statku powietrznego
 • Zasady wykonywania lotów VLOS
 • Bezpieczeństwo wykonywania lotów i sytuacje niebezpieczne
 • Wiedza ogólna o bezzałogowym statku powietrznym (budowa, mechanika)

 

Część praktyczna szkolenia VLOS:

 • Zajęcia na symulatorze lotu – czas bez ograniczeń, symulator wypożyczamy do użytku w domu kandydata
 • Przygotowanie do lotu – Przedstartowa kontrola urządzeń i systemów bezzałogowego statku powietrznego
 • Obsługa naziemna – Przygotowanie układu napędowego i systemu zasilania
 • Ocena zdatności do lotu bezzałogowego statku powietrznego
 • Nauka i zajęcia praktyczne związane z wykonywaniem podstawowych czynności lotniczych

PROCEDURA ZAPISÓW

Aby zostać wpisanym na listę kursantów, na dany termin należy:

 1. Wpłacić pełną kwotę za kurs z góry lub przedpłatę w wysokości 500 zł na konto bankowe: PKO BP 66 1020 1169 0000 8102 0243 4223 pozostała część wpłaty należy przelać najpóźniej do 7 dni przed kursem. W tytule przelewu podajemy Imię i Nazwisko oraz numer kursu.
 2. Wysłać e-mail z danymi imię i nazwisko, data urodzenia, termin i numer kursu oraz potwierdzenie dokonania przelewu na e-mail: biuro@pirkfis.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

 

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z obowiązującą od 01 stycznia 2020 r. ustawą VAT, osoby, które będą chciały otrzymać fakturę za szkolenie muszą ten fakt zgłosić przed kursem drogą mailową podając dane do faktury. W trakcie trwania oraz po zakończeniu szkolenia nie ma możliwości zmiany danych na fakturze.

 

Szczegółowe informacje

na temat oferty pod numerem:

Tel. 17 200 00 11

Tel. 888 881 991

lub e-mail: biuro@pirkfis.pl

Informacje dodatkowe

 • Istnieje możliwość sfinansowania kursu przez inny podmiot: pracodawcę, Powiatowy Urząd Pracy, środki unijne itp
 • Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
 • Możliwość rozłożenia płatności za kurs na 2-3 raty
 • Komplet dokumentów tj. uprawnień zawodowych otrzymujemy po opłaceniu pełnej kwoty kursu.
 • Dokumenty wydawane są na drukach MEN.
 • Dla chętnych wystawiamy fakturę lub rachunek za udział w kursie
 • Kursanci na czas kursu ubezpieczeni przez Instytut

Promocja do 10% przy wpłacie pełnej kwoty gotówką lub przelewem na konto firmowe. Przy zebraniu grupy co najmniej 8 osób, zrobisz kurs bezpłatnie.
Za każdą zgłoszoną osobę kurs do 10% taniej !

PODKARPACKIE

szkolenia na drona vlos bvlos Rzeszów, szkolenia na drona vlos bvlos Ropczyce, szkolenia na drona vlos bvlos Stalowa Wola, szkolenia na drona vlos bvlos Łańcut, szkolenia na drona vlos bvlos Jasło, szkolenia na drona vlos bvlos Krosno, szkolenia na drona vlos bvlos Sanok, szkolenia na drona vlos bvlos Dębica, szkolenia na drona vlos bvlos Mielec, szkolenia na drona vlos bvlos Tarnobrzeg, szkolenia na drona vlos bvlos Lesko, szkolenia na drona vlos bvlos Przemyśl, szkolenia na drona vlos bvlos Leżajsk, szkolenia na drona vlos bvlos Mielec, szkolenia na drona vlos bvlos Jarosław, szkolenia na drona vlos bvlos Ustrzyki, szkolenia na drona vlos bvlos Przeworsk, szkolenia na drona vlos bvlos Kolbuszowa.
kursy na drona vlos bvlos Rzeszów, kursy na drona vlos bvlos Ropczyce, kursy na drona vlos bvlos Stalowa Wola, kursy na drona vlos bvlos Łańcut, kursy na drona vlos bvlos Jasło, kursy na drona vlos bvlos Krosno, kursy na drona vlos bvlos Sanok, kursy na drona vlos bvlos Dębica, kursy na drona vlos bvlos Mielec, kursy na drona vlos bvlos Tarnobrzeg, kursy na drona vlos bvlos Lesko, kursy na drona vlos bvlos Przemyśl, kursy na drona vlos bvlos Leżajsk, kursy na drona vlos bvlos Mielec, kursy na drona vlos bvlos Jarosław, kursy na drona vlos bvlos Ustrzyki, kursy na drona vlos bvlos Przeworsk, kursy na drona vlos bvlos Kolbuszowa.
szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Rzeszów, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Ropczyce, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Stalowa Wola, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Łańcut, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Jasło, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Krosno, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Sanok, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Dębica, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Mielec, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Tarnobrzeg, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Lesko, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Przemyśl, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Leżajsk, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Mielec, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Jarosław, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Ustrzyki, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Przeworsk, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Kolbuszowa.
szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Rzeszów, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Ropczyce, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Stalowa Wola, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Łańcut, szkolenia poza zasięgiem wzroku bvlos Jasło, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Krosno, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Sanok, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Dębica, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Mielec, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Tarnobrzeg, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Lesko, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Przemyśl, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Leżajsk, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Mielec, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Jarosław, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Ustrzyki, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku Przeworsk, kursy na drona poza zasięgiem wzroku vlos Kolbuszowa.

 

MIASTA

szkolenie na drona vlos bvlos Kraków, szkolenie na drona vlos bvlos Kielce, szkolenie na drona vlos bvlos Radom, szkolenia na drona vlos bvlos Lublin, szkolenia na drona vlos bvlos Warszawa, szkolenia na drona vlos bvlos Łódź, szkolenia na drona vlos bvlos Katowice, szkolenia na drona vlos bvlos Wrocław, szkolenia na drona vlos bvlos Poznań, szkolenia na drona vlos bvlos Olsztyn, szkolenia na drona vlos bvlos Białystok, szkolenia na drona vlos bvlos Bydgoszcz, szkolenia na drona vlos bvlos Gdańsk, szkolenia na drona vlos bvlos Szczecin, szkolenia na drona vlos bvlos Gorzów Wielkopolski.
kursy na drona vlos bvlos Kraków, kursy na drona vlos bvlos Kielce, kursy na drona vlos bvlos Radom, kursy na drona vlos bvlos Lublin, kursy na drona vlos bvlos Warszawa, kursy na drona vlos bvlos Łódź, kursy na drona vlos bvlos Katowice, kursy na drona vlos bvlos Wrocław, kursy na drona vlos bvlos Poznań, kursy na drona vlos bvlos Olsztyn, kursy na drona vlos bvlos Białystok, kursy na drona vlos bvlos Bydgoszcz, kursy na drona vlos bvlos Gdańsk, kursy na drona vlos bvlos Szczecin, kursy na drona vlos bvlos Gorzów Wielkopolski.
szkolenie na drona w zasięgu wzroku vlos Kraków, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Kielce, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Radom, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Lublin, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Warszawa, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Łódź, szkolenia na drona vlos bvlos Katowice, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Wrocław, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Poznań, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Olsztyn, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Białystok, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Bydgoszcz, kursy na drona w zasięgu wzroku vlos Gdańsk, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Szczecin, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Gorzów Wielkopolski.
szkolenie na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Kraków, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Kielce, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Radom, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Lublin, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Warszawa, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Łódź, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Katowice, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Wrocław, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Poznań, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Olsztyn, kursy na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Białystok, szkolenia na drona poza zasięgiem wzroku bvlos Bydgoszcz, kursy na drona w vlos Gdańsk, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Szczecin, szkolenia na drona w zasięgu wzroku vlos Gorzów Wielkopolski.

 

DODATKOWE

kurs na drona vlos bvlos, kursy na drona w zasięgu wzroku, kursy na drona poza zasięgiem wzroku, szkolenia na drony uprawnienia, szkolenia na drony egzamin, szkolenia na drony cena, szkolenia na drona wymagania, kursy vlos, kursy bvlos, szkolenia vlos, szkolenia vlos,
szkolenia vlos Rzeszów, szkolenia vlos do 4 kg Rzeszów, kursy na drony Rzeszów, kursy na drony podkarpackie, licencja UAVO Rzeszów, szkolenia na operatora drona Rzeszów, szkolenie vlos Rzeszów cena, szkolenie vlos Rzeszów wymagania, ile trwa szkolenie na operatora drona vlos, kurs operatora drona, licencja na operatora drona, jak wygląda szkolenie na operatora drona, czy warto robić kurs na operatora drona, operator drona uprawnienia, operator drona vlos uprawnienia, szkolenie teoretyczne i praktyczne z obsługi drona vlos do 4 i 25 kg
szkolenia vlos Rzeszów, szkolenia vlos do 4 i 25 kg Rzeszów, kursy na drony Rzeszów, kursy na drony podkarpackie, licencja UAVO Rzeszów, szkolenia na operatora drona Rzeszów, szkolenie vlos Rzeszów cena, szkolenie vlos Rzeszów wymagania, ile trwa szkolenie na operatora drona vlos, kurs operatora drona, licencja na operatora drona, jak wygląda szkolenie na operatora drona, czy warto robić kurs na operatora drona, operator drona uprawnienia, operator drona vlos uprawnienia, szkolenie teoretyczne i praktyczne z obsługi drona do 4 i 25 kg

Sprawdź inne kursy