KURSY PUNKTOWANE W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH

straz_pozarna

Prowadzimy kursy w oparciu o ustawę z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. Nr 127, poz. 857 z późn. zm.) oraz rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dziennik Ustaw 2014 nr 0 poz. 1145).

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu każda osoba bezrobotna zarejestrowana w Urzędzie Pracy bez względu na miejsce zamieszkania może skorzystać bezpłatnie ze szkoleń i kursów organizowanych przez nasze Instytut. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w lokalnych Urzędach Pracy.

Działamy nie tylko na terenie województwa Podkarpackiego, ale w całej Polsce. Jeśli w Twojej miejscowości nie ma możliwości na odbycie danego kursu, skontaktuj się z nami!

 

Terminy i numery kursów:

Do ustalenia

PODKARPACKIE

kursy punktowane w służbach mundurowych Rzeszów, kursy punktowane w służbach mundurowych Przemyśl, kursy punktowane w służbach mundurowych Krosno, kursy punktowane w służbach mundurowych  Stalowa Wola, kursy punktowane w służbach mundurowych Tarnobrzeg, kursy punktowane w służbach mundurowych Mielec, kursy punktowane w służbach mundurowych Jarosław, kursy punktowane w służbach mundurowych Jasło, kursy punktowane w służbach mundurowych Dębica, kursy punktowane w służbach mundurowych Sanok, kursy punktowane w służbach mundurowych Łańcut, kursy punktowane w służbach mundurowych Nisko, kursy punktowane w służbach mundurowych Leżajsk, kursy punktowane w służbach mundurowych Kolbuszowa, kursy punktowane w służbach mundurowych Kołaczyce, kursy punktowane w służbach mundurowych Nisko, kursy punktowane w służbach mundurowych Sędziszów Małopolski, kursy punktowane w służbach mundurowych Brzozów, kursy punktowane w służbach mundurowych Lesko, kursy punktowane w służbach mundurowych Ulanów, kursy punktowane w służbach mundurowych Przeworsk, kursy punktowane w służbach mundurowych Ropczyce, kursy punktowane w służbach mundurowych Baranów Sandomierski, kursy punktowane w służbach mundurowych Nowa Dęba, kursy punktowane w służbach mundurowych Kańczuga, kursy punktowane w służbach mundurowych Ustrzyki Dolne, kursy punktowane w służbach mundurowych Dukla, kursy punktowane w służbach mundurowych Cieszanów, kursy punktowane w służbach mundurowych Strzyżów, kursy punktowane w służbach mundurowych Jedlicze, kursy punktowane w służbach mundurowych Głogów Małopolski, kursy punktowane w służbach mundurowych Nowa Sarzyna, kursy punktowane w służbach mundurowych Iwonicz Zdrój, kursy punktowane w służbach mundurowych Narol, kursy punktowane w służbach mundurowych Pilzno, kursy punktowane w służbach mundurowych Boguchwała, kursy punktowane w służbach mundurowych Sieniawa, kursy punktowane w służbach mundurowych Dynów, kursy punktowane w służbach mundurowych Sokołów Małopolski, kursy punktowane w służbach mundurowych Tyczyn, kursy na punktowane w służbach mundurowych Błażowa, kursy punktowane w służbach mundurowych Rudnik nad Sanem, kursy punktowane w służbach mundurowych Zagórz, kursy punktowane w służbach mundurowych Oleszyce, kursy punktowane w służbach mundurowych Radymno, kursy punktowane w służbach mundurowych Pruchnik, kursy punktowane w służbach mundurowych Przecław, kursy punktowane w służbach mundurowych Radomyśl Wielki, kursy punktowane w służbach mundurowych Lubaczów, kursy punktowane w służbach mundurowych Jasionka, kursy punktowane w służbach mundurowych Grodzisko-Miasteczko.

 

Zobacz inne kursy