Egzaminy na kartę pływacką w MOSiR w Krośnie dobiegły końca !

Egzaminy na kartę pływacką w MOSiR w Krośnie dobiegły końca !

logo_ratownictwo

W gorące niedzielne południe 09.08.2020r. na basenie MOSiR w Krośnie odbyły się Egzaminy na kartę pływacką.

W egzaminach głównie udział wzięły dzieci i młodzież. Każdy z uczestników miał do wyboru 3 poziomy trudności: brązowy czepek, srebrny czepek lub złoty czepek, których zdobycie nie warunkuje granica wieku tylko i wyłącznie posiadane umiejętności.

Egzaminy miały na celu sprawdzić umiejętności pływackie i zachęcić do dalszego podwyższania swoich umiejętności. Najlepsi, zdobywcy poziomu złoty czepek na karcie pływackiej, w przyszłości mogą myśleć o kursie na Młodszego Ratownika Wodnego lub przystąpić do kursu na zawodowego Ratownika Wodnego organizowanych przez nasz Instytut (który zaraz po zdanych egzaminach oferuje pracę w zawodzie).

Egzaminy na kartę były przeprowadzane przez Ratowników Wodnych PIRKFiS, a nad bezpieczeństwem całej inicjatywy czuwała Drużyna Ratownicza Doskonal (DRD), która zabezpiecza “Komplet Basenów Bursaki w Krośnie”.

Wszystkim zdobywcom kart pływackich serdecznie gratulujemy i jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu letnim, gdzie będzie można zdobyć kartę pływacką. Spotkanie najbliższe odbędzie się w Jaśle 16 sierpnia 2020r. na basenie MOSiR w Jaśle, start o godz 11. Do zobaczenia.

 

ZAPRASZAMY !!!

admin
portfel@testin.pl
Brak komentarzy

Dodaj komentarz