I Krośnieński Piknik Rodzinny zakończony sukcesem !

I Krośnieński Piknik Rodzinny zakończony sukcesem !

logo_pirkfis

15 sierpnia br. odbył się I Krośnieński Piknik Rodzinny. Patronatem zakończonego wydarzenia był Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu.

W programie imprezy znalazło się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych:

  • gry i zabawy dla dzieci. Dzieci na obwodzie stacyjnym wykonywały 4 zadania z przyborami. Za wykonanie wszystkich zadań otrzymywały frotkę, którą wymieniały na upominki w biurze zawodów. W konkurencjach brało udział około 50 dzieci wraz z rodzicami.
  • zawody pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR i Prezesa PIRKFiS w dwóch kategoriach dorośli 15 osób, dzieci 21 osób.
  • turniej siatkówki na wodzie. W turnieju wzięło udział 14 osób, w tym 2 drużyny mieszane po 4 osoby oraz 2 drużyny po 3 osoby. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni.
  • spotkanie z ratownikiem, prezentacja sprzętu ratowniczego, pokaz akcji ratowniczych. Prowadzący Konrad Kadrow przeprowadził z dziećmi nt. roli i funkcji stanowiska ratownika wodnego. Dzieci odpowiadały na pytania do publiczności z zakresu ratownictwa. Następnie odbyła się prezentacja sprzętu ratowniczego oraz pokaz akcji ratowniczych z użyciem omawianego sprzętu.
  • prezentacja sprzętu ratowniczo – gaśniczego przez Krośnieńską Straż Pożarną.

 

Nagrody zostały zasponsorowane przez MOSiR Krosno, Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu oraz Podkarpacki Klaster Ekonomii Społecznej.

Piknik poprzedzony był wieloma działaniami służącymi edukacji, promocji zdrowego stylu życia oraz promowaniu wszelkiej aktywności fizycznej.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Z przygotowanych atrakcji skorzystało wielu mieszkańców Krosna i okolic, a piękna pogoda sprawiła, że przybyło na obiekt około 2000 osób.

 

Zapraszamy do przeglądnięcia poniższej fotorelacji z zakończonego wydarzenia.

admin
portfel@testin.pl
Brak komentarzy

Dodaj komentarz