Komunikat w sprawie ograniczeń działalności Instytutu

Komunikat w sprawie ograniczeń działalności Instytutu

 

Szanowni klienci, w związku z zaistniałą sytuacją w Polsce spowodowaną zagrożeniem epidemiologicznym występującym na terenie całego kraju z dniem 12 marca 2020 roku Zarząd Główny PIRKFiS postanowił wstrzymać do odwołania wszystkie szkolenia i wydarzenia, które mają formę zebrań grupowych. Decyzję uzasadniamy troską o Państwa życie i zdrowie oraz popieramy decyzję Ministerstwa w sprawie zawieszenia zajęć dydaktycznych i organizowaniu imprez masowych a także wydarzeń charakterze zbiorowym.

Jednocześnie informujemy, iż administracja Instytutu na ulicy Wspólnej 3 w Rzeszowie działa w trybie normalnym o standardowych godzinach 9:00 – 17:00.

Jednak ze względu na potrzebę podjęcia działań zapobiegawczych dotyczących możliwości rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, prosimy by w maksymalnym stopniu korzystać z kontaktu poprzez e-mail oraz telefonicznie, natomiast bezpośrednią obecność w biurze ograniczyć do koniecznego minimum.

Poprzez komunikaty na stronie będziemy na bieżąco informować państwa o wszelkich zmianach. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie wszystko powróci do normy.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 17 200 00 11, 888 881 991 lub e-mailowego biuro@pirkfis.pl

Działajmy razem przeciwko koronawirusowi!

“Wiele jednak zależy od Ciebie!

  • Unikaj skupisk ludzkich, jeśli możesz – udaj się na pracę zdalną.
  • Myj często ręce, nie dotykaj bez potrzeby twarzy.
  • Zwracaj uwagę innym na właściwe zachowania!

Wszystkie niezbędne i wiarygodne informacje można znaleźć na: gov.pl/koronawirus.

Jeśli masz objawy towarzyszące koronawirusowi, zadzwoń do najbliższej stacji sanitarno – epidemiologicznej lub na infolinię NFZ pod: 800 190 590

Brak komentarzy

Dodaj komentarz