Czerwcowa edycja kursu na Ratownika Wodnego zakończona !!

Czerwcowa edycja kursu na Ratownika Wodnego zakończona !!

logo_pirkfis

W czwartek 9 czerwca 2022 roku zakończył się kurs dla ratowników wodnych zorganizowany na kąpielisku “Żwirownia” w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne nad zalewem były prowadzone przez doświadczonych instruktorów Ratownictwa Wodnego Polskiego Instytutu Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu.

W trakcie kursu kandydaci na ratowników wodnych uczyli się m.in. zasad udzielania pierwszej pomocy, tego jak rozróżnić w tłumie kąpiących się osobę tonącą, sposobów wykorzystywania podczas akcji lin i różnego rodzaju sprzętu ratowniczego. Poznawali także prawne podstawy ratownictwa wodnego i obowiązki ratowników. Istotną częścią szkolenia były manewry łódką wiosłową, rzuty na 4 stanowiskach do celu: rzut kołem ratunkowym.

Egzamin składał się z części teoretycznej – testu sprawdzającego wiedzę z zakresu ratownictwa wodnego oraz części sprawnościowej.

Wszystkim uczestnikom, którzy ukończyli egzamin z wynikiem pozytywnym – SERDECZNIE GRATULUJEMY.

Zachęcamy również wszystkie zainteresowane osoby na kolejne organizowane przez PIRKFiS edycje kursów na Ratownika Wodnego, Instruktora Ratownictwa Wodnego, Instruktora Pływania oraz Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP).

Zapytania oraz zapisy na kolejne szkolenia pod nr tel. 888 881 991 lub e-mailowo: biuro@pirkfis.pl

admin
portfel@testin.pl
1 Komentarzy
  • Waldemar
    Opublikowano o 17:54h, 11 czerwca Odpowiedz

    Bardzo fajna kadra szkoleniowa mimo ciągłych wymagań. Polecam innym zainteresowanym kursami. Nasza grupa była i jest zgrana. Pozdrawiam Waldemar

Dodaj komentarz