Kurs TCCC w Warszawie zakończony !!

Kurs TCCC w Warszawie zakończony !!

logo_pirkfis

W dniach 24-25 lutego 2024 roku w Warszawie zakończył się kurs TCCC (Tactical Combat Casualty Care). W kursie uczestniczyło 9 osób i wszyscy pomyślnie zdali egzamin.

Tematyka szkolenia obejmowała kompleksowe podejście do udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach taktycznych. Od nauki szybkiego reagowania w ekstremalnych warunkach, po skomplikowane techniki zaopatrywania ran, każdy uczestnik miał możliwość zgłębienia wiedzy z zakresu medycyny taktycznej na najwyższym poziomie.

W trakcie dwudniowych zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, uczestnicy mieli okazję nie tylko zdobyć teoretyczną wiedzę, ale także wypróbować swoje umiejętności w praktyce, ucząc się reagować skutecznie w dynamicznych i stresujących sytuacjach.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zdobycia nowej, wartościowej wiedzy i umiejętności, które mogą okazać się niezwykle przydatne w przyszłości.

Dziękujemy również wszystkim za zaangażowanie i wysiłek w trakcie trwania kursu. Życzymy owocnej praktyki i dalszego doskonalenia się w obszarze medycyny taktycznej.

Wszystkim zainteresowanym udziałem w naszych szkoleniach TCCC przypominamy, że kolejne kursy planowane są w terminach 16-17 marca w Warszawie i 23-24 marca w Rzeszowie. Zachęcamy do zapisów pod nr tel. 881 848 881.

admin
portfel@testin.pl
Brak komentarzy

Dodaj komentarz