Rozpoczynamy nowy nabór na kurs TCCC (Tactical Combat Casualty Care) w Rzeszowie w terminie 23-24.03.2024

Rozpoczynamy nowy nabór na kurs TCCC (Tactical Combat Casualty Care) w Rzeszowie w terminie 23-24.03.2024

logo_pirkfis

UWAGA !! Nowy termin kursu TCCC w Rzeszowie !!

 

Jeśli chcesz pozyskać kluczową wiedzę oraz umiejętności z obszaru pierwszej pomocy w sytuacjach bojowych, to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy ten kurs!

Podczas tego szkolenia nabyć będziesz umiejętności i wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w warunkach bojowych. To nieocenione doświadczenie w przypadku konfliktu zbrojnego lub innych kryzysowych sytuacji.

Termin i miejsce kursu:
23-24.03.2024r.
Rzeszów

Cena: od 1199 zł*

*cena zależna od ilości osób w grupie

Program kursu został starannie przygotowany zgodnie z wytycznymi NATO, uwzględniając najnowsze metody leczenia ran w warunkach bojowych. Podczas szkolenia będziesz miał(a) okazję zapoznać się z wyspecjalizowanym sprzętem medycznym oraz nauczyć się jego obsługi.

Kurs adresowany jest do osób zainteresowanych tematyką pierwszej pomocy medycznej w warunkach bojowych, w tym do służb mundurowych MON, Policji, Straży Pożarnej, ratowników medycznych, kierowców karetek pogotowia oraz osób cywilnych.

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów oraz komfortowe warunki szkoleniowe. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobycie nowych umiejętności.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłoszenia swojego udziału.

Informacje oraz zapisy: tel: 881 848 881 lub e-mail: biuro@pirkfis.pl

admin
portfel@testin.pl
Brak komentarzy

Dodaj komentarz