Uwaga !! Są jeszcze wolne miejsca na kurs TCCC w Rzeszowie w terminie 17-18.02.2024 !!

Uwaga !! Są jeszcze wolne miejsca na kurs TCCC w Rzeszowie w terminie 17-18.02.2024 !!

logo_pirkfis

UWAGA! Ostatnia szansa na zapisy!

 

Wciąż są wolne miejsca na udział w kursie podstawowej pomocy medycznej w warunkach bojowych TCCC (Tactical Combat Casuality Care), który odbędzie się w dniach 17-18 lutego 2024r. w Rzeszowie!

Jeśli chcesz zdobyć niezbędną wiedzę oraz umiejętności z zakresu pierwszej pomocy w sytuacjach bojowych, to szkolenie jest dla Ciebie!

W trakcie szkolenia zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy w warunkach bojowych, co może być niezastąpione w przypadku udziału w konflikcie zbrojnym lub innej sytuacji kryzysowej.

Termin i miejsce kursu:
17-18.02.2024r.
Rzeszów

Cena: od 1199 zł*

Cena zależna od ilości osób w grupie*

Program szkolenia został opracowany zgodnie z zaleceniami NATO, uwzględniając najnowsze metody leczenia ran w warunkach bojowych. Uczestnicy będą mieć okazję zapoznać się z wyspecjalizowanym sprzętem medycznym oraz nauczyć się jego obsługi.

Kurs skierowany osób zainteresowanych tematyką pierwszej pomocy medycznej w warunkach bojowych, m.in. służb mundurowych MON, Policji, Straży Pożarnej, ratowników medycznych, kierowców karetek pogotowia oraz osób cywilnych.h.

Zapewniamy profesjonalną kadrę instruktorów oraz komfortowe warunki szkoleniowe. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobycie nowych umiejętności.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłoszenia swojego udziału w kursie.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: tel: 881 848 881 lub e-mail: biuro@pirkfis.pl

admin
portfel@testin.pl
Brak komentarzy

Dodaj komentarz