Zapisy na szkolenie z pierwszej pomocy wciąż trwają !!

Zapisy na szkolenie z pierwszej pomocy wciąż trwają !!

Zapraszamy do zapisów wszystkie zainteresowane osoby odbyciem kursu pierwszej pomocy BLS/AED, który odbędzie się w terminie 20 i 22 października 2020r. w godzinach 9:00 – 13:00 w Rzeszowie.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które nie posiadają wykształcenia medycznego oraz chcą nabyć lub odświeżyć wiedzę z zakresu pierwszej pomocy.

W ramach szkolenia instruktorzy przekażą wiedzę teoretyczną z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a przede wszystkim pomogą kursantom nabyć praktyczne umiejętności, pozwalające prawidłowo reagować i działać w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia zdrowia i życia.

Celem kursu jest praktyczne przygotowanie do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w stanach zagrożenia życia i zdrowia.

W programie kursu przewidziano m.in. naukę: skutecznego wzywania pomocy, wykonywania odpowiednich czynności w czasie niedrożności dróg oddechowych, resuscytacji krążeniowo-oddechowej, udzielania pierwszej pomocy w nagłych, nieoczekiwanych sytuacjach dnia codziennego.

Cena kursu: 150 pln/osobę

Szczegółowe informacje dot. szkolenia pod numerem telefonu:

Tel: +48 17 200 00 11
+48 888 881 991,

e-mail: biuro@pirkfis.pl

logo_pirkfis

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !!!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz